Eestimaal on mitu Suuremõisa-nimelist kohta. Hiiu-Suuremõisa (Dago-Grossenhof) asub Hiiu saare idaosas Pühalepa vallas, Heltermaa sadamasse on siit 6, Kärdlasse 18 ja Hiiessaare lennujaama 16 km. Hiiu-Suuremõisa on üks suurejoonelisemaid barokkstiilis mõisaansambleid Eestimaal. Tänapäeval tegutsevad lossis Hiiumaa ametikool ja Suuremõisa lasteaed-põhikool.

 

 

2+2 LIVE Eplik, Võigemast, Pehk, Avandi 17.07.2020

Suve suurim akustiline etendus leiab aset juba 17. juulil 2020 Hiiumaal Suuremõisa lossi imelises pargis. 
EPLIK, VÕIGEMAST, PEHK, AVANDI
Kaks lõbusat duot ühel õhtul, ühel laval! Suuremõisa lossi pargis saab näha küllaltki harukordset kombinatsiooni parimatest Rapla- ning Järvamaa muusikutest ja näitlejatest.
VAIKO ja PRIIT mängivad teismelisena viljeletud romantilise duo “Joyguns” parimaid palu ja lemmiklaule eesti popiklassikast, sekka nii mõnigi lõbus jutt tormilise aja seiklustest.
JAAN ja MÄRT toovad lavale nii tuntuid kui seni vaid väheste poolt kuuldud laule ja luuletusi. Peamiselt kõlab Jaani looming, aga on ka üllatusi!
Õhtu juhatab sisse ja hoiab kätt pulsil oma lõbusate meenustega Hiiumaa ja Suuremõisa kultuuri- ja seltsielust MARGUS TABOR
Kogunemise teeb mõnusaks suviselt hurmav meeleolumuusika, mida valib Hiiumaa parimate maitsete edastaja ka muusikas UNGRU KRAHV aka. ANDRUS TALVARI
OHUTUS!
2+2 Suuremõisa Lossi avar park pakub suurepäraseid võimalusi turvalise distantsi hoidmiseks.
NB! Võimalusel võta kaasa oma istumisalus!
PILETID
Tavapilet 18.50 EUR
Perepilet 40 EUR sisaldab 2 täiskasvanut + lapsed
Lapsepilet eraldi 2 EUR
www.piletilevi.ee
Pilet ukselt: 25 EUR
Tulge kuulama ja nautima!
 
 
 
 
 
 
 
 
Mittetulundusühing Suuremõisa Loss | Tel: +372 513 6269 | E-post: mty-juhatus@hak.edu.ee
Download Joomla Templates